Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
RÓŻANIEC
21 - 10
2018

RÓŻANIEC

Zapraszamy na wspólny różaniec. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 16:45, a dla młodzieży i dorosłych – od poniedziałku do piątku o godz. 17:30; w soboty różaniec dla wszystkich o godz. 9:30; w niedziele wspólny różaniec o godz. 17:00.

więcej

archiwum aktualności

Z ostatniej niedzieli

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
Szczecinek, 21.10.2018 r.

NIEDZIELA MISYJNA
Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny. Będziemy się modlili w intencji misji i o powołania misyjne. Tacę dzisiejszą przeznaczamy na potrzeby misji.

„LICZENIE”
Dzisiaj odbywa się doroczne liczenie wiernych w celu ustalenia liczby uczęszczających regularnie na Mszę św. oraz przyjmujących Komunię św.

RÓŻANIEC
Zapraszamy na wspólny różaniec. W niedziele wspólny różaniec o godz. 17:00. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się o godz. 16:45, a dla młodzieży i dorosłych piątku o godz. 17:30; w soboty różaniec dla wszystkich o godz. 9:30.

LEKTORZY
Spotkanie formacyjne dla lektorów w poniedziałek o godz. 19:00.

BANKOWCY
W środę na wieczorną Mszę św., a następnie na spotkanie w domu parafialnym zapraszamy duszpasterstwo pracowników banków.

INTENCJE
Przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok. Prosimy, aby z ustaleniem terminu Mszy św. na określone dni nie czekać do ostatniej chwili, ale robić to z dużym wyprzedzeniem – najlepiej już.

„WYPOMINKI”
Przygotowujemy się do listopadowej modlitwy za zmarłych. Koperty „na wypominki” znajdziemy na bocznych ołtarzach. Prosimy o zaznaczenie ulicy, co ułatwi uporządkowanie naszej modlitwy. „Wypominki” składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej, a przed Mszą św. również w koszu wystawionym przed amboną.

XVI DZIEŃ PAPIESKI
W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek 3278 PLN na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z zebranych środków funduje się stypendia dla ubogiej młodzieży, również z terenu naszej diecezji.

„NOC ŚWIĘTYCH”
Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych; do tej ważnej uroczystości przygotujemy się w przeddzień, 31 października, przez tradycyjną w naszej parafii „Noc Świętych”. Rozpoczęcie o godz. 19:00

KONCERT
W ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej w najbliższą sobotę, o godz. 19:30, w kościele pw. Ducha Świętego koncert Eleni. Wstęp oczywiście wolny. Serdecznie zapraszamy.

GOŚĆ NIEDZIELNY
Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego.

MATKA BOŻA PIELGRZYMUJĄCA
Dzisiaj gościmy w naszej parafii s. Celinę Junik z Szenszatackiego Instytutu Sióstr Maryi, która opowie nam o Apostolacie Pielgrzymującej Matki Bożej i zachęci do założenia w parafii kręgu apostolatu.

ŻYCZENIA
Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego, błogosławionego tygodnia.

POLECANE STRONY
MEDIA