Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
RÓŻANIEC
21 - 10
2018

RÓŻANIEC

Zapraszamy na wspólny różaniec. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 16:45, a dla młodzieży i dorosłych – od poniedziałku do piątku o godz. 17:30; w soboty różaniec dla wszystkich o godz. 9:30; w niedziele wspólny różaniec o godz. 17:00.

więcej

archiwum aktualności

Wrzesień 2018

SOBOTA 1.09.2018
7:00 +Aleksander Krawcewicz (1 greg.)
7:00 +Mirosława Kowalczuk (m-c po śmierci)
9:00 +Bronisław Dudź (wsp. imienin)
18:00 ++Stefania i Bronisław, ++ z rodziny: Wozignuj, Redosz, Tyburskich

NIEDZIELA 02.09.2018
07:30 ††Za zmarłych, których polecaliśmy w wypominkach;
9:30 †Jan Domieniuk (10 rocz. śmierci), ††za zmarłych rodziców z obojga stron;
11:00 †Władysław Trojanowski (4 rocz. śmierci), ††Weronika, Wacław, Mieczysław;
12:30 Za parafian;
16:00 ††Z rodziny Wisłockich: Joanna, Julian, †Marek Wasilewski;
18:00 †Aleksander Krawcewicz (2 greg.);

PONIEDZIAŁEK 03.09.2018
7:00 †Aleksander Krawcewicz (3 greg.);
7:00 †Jacek Sajko;
8:00 †Bogumiła Bartoś;
9:00 ††Helena i Piotr Puzanov, ††Marta i Alfons Kręczkowscy;
18:00 †Andrzej Siatkowski – intencja od Akcji Katolickiej;

WTOREK 04.09.2018
7:00 †Aleksander Krawcewicz (4 greg.);
7:00 †Stefania Nowak (1 rocz. śmierci), †Wacław Nowak (31 rocz. śmierci);
9:00 †Alfons Maciejewski (wspomnienie urodzin);
18:00 Za Michała – o Boże błogosławieństwo;

ŚRODA 05.09.2018
7:00 †Aleksander Krawcewicz (5 greg.);
7:00 †Krystyna Iżycka (miesiąc po śmierci);
9:00 †Wanda Brzuszczyńska oraz ††z rodziny Brzuszczyńskich;
18:00 NOWENNA;
18:00 RÓŻANIEC;

CZWARTEK 06.09.2018
7:00 †ks. Bernard Mielcarzewicz;
7:00 †Helena Gleń, †Wincenty Gleń;
7:00 †Kazimierz Czarnecki (miesiąc po śmierci);
9:00 †Aleksander Krawcewicz (6 greg.);
18:00 Za kapłanów;

PIĄTEK 07.09.2018
7:00 †Aleksander Krawcewicz (7 greg.);
7:00 †Jacek Maj (miesiąc po śmierci);
9:00 ††Andrzej, Maria i zmarli z rodziny;
18:00 †Herbert Rydel (1 rocz. śmierci);
18:00 ††Jadwiga i Jan Juszkiewicz;

SOBOTA 08.09.2018 (ODPUST PARAFIALNY)
7:00 †Aleksander Krawcewicz (8 greg.);
9:00 Dorota – z okazji 50 ur. – dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski od Matki Bożej;
16:00 Ślub: Sylwia Wajda i Piotr Bartolewski;
18:00 Za parafian;
18:00 †Osowski Lucjan (5 rocz. śmierci).

NIEDZIELA 09.09.2018
07:30 †Aleksander Krawcewicz (9 greg.);
09:30 ††Rodzice: Kazimierz i Krystyna, ††dziadkowie z obojga stron;
11:00 †Gabriela Poczobut (20 rocz. śmierci) oraz †Stanisław Poczobut ;
12:30 Za parafian;
16:00 †Krystyna Zapadka (20 rocz. śmierci) oraz ††z rodziny;
18:00 †Krystyna Zapadka, (20 rocz. śmierci) †Franciszek Zapadka,
††z rodziny Klimczak, †Michał Łazor, †Grażyna Kowalczyk;

PONIEDZIAŁEK 10.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (10 greg.);
07:00 †Zofia;
07:00 †Jadwiga Kowalska-Bartkowiak (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Konstanty, Anna, Leokadia, Zofia Gawdzis;
18:00 Barbara Grudecka (60 rocznica urodzin);

WTOREK 11.09.2018
07:00 †Antoni Kożmicki;
07:00 †Franciszek Bryćko (miesiąc po śmierci);
08:00 †Krystyna Tołkaczew;
09:00 †Aleksander Krawcewicz (11 greg.);
09:00 †Roman Witold Psiorz (miesiąc po śmierci);
18:00 Rodzice po stracie dziecka;

ŚRODA 12.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (12 greg.);
07:00 †Irena Zajkowska (1 rocz. śmierci);
07:00 †Ryszard Koniej (miesiąc po śmierci);
09:00 †Bronisław Stasiewicz, †Eugeniusz Stasiewicz, †Zofia Król, †Rodzice z obu stron;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 13.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (13 greg.);
07:00 †Nikodem (19 rocz. śmierci), †Michał (7 rocz. śmierci);
07:00 †Genowefa Liszewska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Walerian Bobrowski (1 rocz. śmierci);
18:00 †Helena, ††Jan i Adam Knyciński;

PIĄTEK 14.09.2018
7:00 †Aleksander Krawcewicz (14 greg.);
7:00 †Marek Kumm (miesiąc po śmierci);
9:00 ††Adam i Adela;
18:00 †Wiktor Koszczyc, ††zmarli z rodziny;
18:00 22 rocz. ślubu: Grzegorz i Marzena Rodzik - dziękczynna;

SOBOTA 15.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (15 greg.);
07:00 37 rocz. ślubu: Jadwiga i Zbigniew – dziękczynna;
09:00 †Jerzy Malinowski, ††rodzice z obu stron;
16:00 Ślub: Justyna i Jakub;
17:00 Ślub: Maria Kałużyńska i Łukasz Skowron;
18:00 ††Kazimiera i Jan, Ewa Wiśniewscy, †Jan Jusiec, †Kazimierz Małachowski, ††Rodzice z obu stron.

NIEDZIELA 16.09.2018
07:30 †Jan Furdyna;
09:30 †Kazimierz Cybula (13 rocz. śmierci) oraz ††rodzice z obojga stron;
11:00 †Jan Kowalczuk (13 rocz. śmierci);
12:30 Za parafian;
16:00 †Aleksander Krawcewicz (16 greg.);
18:00 †Alfreda Barcińska (13 rocz. śmierci), †Adam, ††zmarli z rodziny;

PONIEDZIAŁEK 17.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (17 greg.);
07:00 ††Jan i Eleonora;
07:00 †Edward Marek Rembacz (miesiąc po śmierci);
09:00 Za ks. Zbigniewa Woźniaka z okazji 25 rocznicy święceń (od lektorów);
18:00 PWMW;

WTOREK 18.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (18 greg.);
07:00 †Marian Awtuch (11 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;
09:00 †Irena Furdyna, ††z rodziny Furdynów (od rodziny Furdynów i Zdąbrówki);
18:00 †Wiesława Dudzińska-Stankiewicz (10 rocz. śmierci);

ŚRODA 19.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (19 greg.);
07:00 O nawrócenie i światło Ducha Świętego dla Artura;
09:00 †Małgorzata Zachoszcz (3 rocz. śmierci), †Stanisław Zachoszcz;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 20.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (20 greg.);
07:00 Dziękczynno-błagalna w 41 rocznicę ślubu Barbary i Stefana;
09:00 Za ks. proboszcza Jacka Lewińskiego z okazji 25 rocznicy święceń (od lektorów);
18:00 †Czesław Sorgowicki, ††rodzice z obojga stron, ††bracia: Czesław i Stanisław;

PIĄTEK 21.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (21 greg.);
07:00 †Teresa Czajka (4 rocz. śmierci);
07:00 †Eliza Nawrot (3 rocz. śmierci), ††Jacek i Mieczysław Kępa;
09:00 Weronika – z okazji 80 urodzin. Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski od Matki Bożej;
18:00 †Irena Krupa (6 rocz. śmierci), †Edward Krupa (3 miesiąc po śmierci);

SOBOTA 22.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (22 greg.);
07:00 †Henryka Lipińska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Czesław Kuczyński (14 rocz. śmierci), ††rodzice: Józef i Dioniza;
18:00 Anna i Grzegorz z okazji 20 rocznicy ślubu: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski;
18:00 ††z rodziny Bachar, ††z rodziny Boguszewskich;
18:00 30-lecie Stowarzyszenia Klubu Abstynenta „Bratek”.

NIEDZIELA 23.09.2018
07:30 Jolanta i Waldemar – 37 rocz. ślubu;
09:30 †Tadeusz Hołownia (16 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;
11:00 †Wiesław Biedziuk, ††rodzice i rodzeństwo z obojga stron;
12:30 Za parafian;
12:30 Anna i Zdzisław Zawiślakowie (50 rocz. ślubu);
16:00 †Aleksander Krawcewicz (23 greg.);
18:00 †Tadeusz Urbanek (15 rocz. śmierci), ††rodzice Franciszek i Aleksandra;

PONIEDZIAŁEK 24.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (24 greg.);
07:00 ††Tekla i Dominik Musiał;
07:00 †Tadeusz Stasik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Kazimierz Nadziejko;
18:00 ††Józef, Bronisława, Jan, Rozalia z rodziny Trościanko, ††Anna, Bernard, Erna, Mieczysław z rodziny Sołtysiak;

WTOREK 25.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (25 greg.);
07:00 †Dorota Bochniarz (miesiąc po śmierci);
07:00 †Marianna Niziołek (miesiąc po śmierci);
09:00 †Stanisław Dziekiewicz, ††rodzice: Jan i Maria Bendkowscy, †Gabryel Helena;
18:00 †Aurelia;

ŚRODA 26.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (26 greg.);
07:00 †Gerda Rycaj (1 rocz. śmierci);
07:00 †Maria Stanisławska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Danuta Suchocka [z domu Kozłowska] (3 rocz. śmierci);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 27.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (27 greg.);
07:00 †Katarzyna;
09:00 ††Aleksander, Lucjan, Henryk;
18:00 CUDOWNY MEDALIK: w intencji kleryków, diakonów, wykładowców, kapłanów i służby ołtarza oraz za wszystkich noszących Cudowny Medalik;

PIĄTEK 28.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (28 greg.);
07:00 †Justyna Skapowicz (miesiąc po śmierci);
09:00 †Kazimiera Wiśniewska, †Janina Karpińska, †Józefa Bratkowska, †Janina Jurkiewicz, †Waleria Sławińska, †Helena Kolator;
18:00 †Piotr Mikołajun (1 rocz. śmierci);
18:00 †Jan Tobolski (20 rocz. śmierci);

SOBOTA 29.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (29 greg.);
07:00 †Piotr Michnik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Jadwiga Drab (3 rocz. śmierci);
16:00 Ślub: Ewelina Udycz i Hubert Kasprzak;
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Michała z okazji imienin;
18:00 ††Wiktor, Władysława, Adolf Lula.

NIEDZIELA 30.09.2018
07:30 †Wiesław Malinowski, ††dziadkowie z obu stron;
09:30 †Anna Bortko (5 rocz. śmierci);
11:00 †Michalina Gołdyn, ††Maria i Rozalia Citowicz;
12:30 Za parafian;
16:00 †Aleksander Krawcewicz (30 greg.);
18:00 †Lesław;

POLECANE STRONY
MEDIA