Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
ZAGŁOSUJ NA PROJEKT 16 - RENOWACJA TARCZ ZEGARA
16 - 02
2020

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT 16 - RENOWACJA TARCZ ZEGARA

Popieramy projekt „Renowacja trzech tarcz zegara na wieży kościoła pw. Narodzenia NMP w Szczecinku”, w ramach budżetu obywatelskiego. Nasz projekt ma nr 16. Czas głosowania to 3-23 lutego.

więcej

archiwum aktualności

Luty 2020

SOBOTA 1.02.2020.
07:00
09:00 +Józef i Eugeniusz Jarońscy (14 rocz. śmierci)
18:00 +Józef Dagoń, ++ Jego rodzice i siostry

NIEDZIELA 2.02.2020.

OFIAROWANIE PAŃSKIE
07:30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
09:30 +Danuta Czerwińska (17 rocz. śmierci),++rodzice z Obojga stron
11:00 ++rodzice, siostry, bracia,++ z rodzin: Małeckcich i Grzegorczyk
12:30 Za Parafian
16:00 +Józef, Stanisława, Jan Bolechowscy, +Helena Lewandowska
18:00 +Aleksandra Śmigielska (37 rocz. śmierci), ++Rodzice

PONIEDZIAŁEK 3.02.2020.
07:00 +Barbara Pisarska (miesiąc po śmierci)
09:00 +Alfred Żelaznowski (26 rocz. śmierci)
18:00 AKCJA KATOLICKA O Boże błogosławieństwo dla członków Akcji Katolickiej i ich rodzin

WTOREK 4.02.2020.
07:00 +Dariusz Skarbowski (miesiąc po śmierci)
07:00 +Bogusława Kozłowska (1 rocz. śmierci)
09:00 +Krzysztof Fiuczek (od rodziny z Łodzi)
18:00 Weronika Grad

ŚRODA 5.02.2020.
07:00 +Franciszek Osuch, ++ Rodzice z obojga stron
09:00 ++Franciszek, Gertruda, Teresa, Marianna
18:00 NOWENNA
18:00 Żywy Różaniec

CZWARTEK 6.02.2020.
07:00 +ks. kanonik Bernard Mielcarzewicz
09:00 Za kapłanów
18:00 +Szulecki Zbigniew (8 rocz. śmierci)

PIĄTEK 7.02.2020.
07:00 +Maciej Różanski (3 rocz. śmierci)
09:00 +Zofia, ++ z rodzin z Obojga stron
18:00 ++Stanisław i Janina Kuzioła

SOBOTA 8.02.2020.
07:00 +Artur Błażejewski (10 rocz. śmierci)
07:00 +Halina Korkus-Osuch (miesiąc po śmierci)
09:00 +Marianna (29 rocz. śmierci) i +Julian (35 rocz. śmierci) Peciak
18:00 O Boże błogosławieństwo opiekę Maryi dla Alicji z okazji 87 rocznicy urodzin oraz dla Ireneusza i Jarosława

NIEDZIELA 9.02.2020.
07:30 +Mirosław Źrubak (2 rocz. śmierci)
09:30 +Edmund Borotko (29 rocz. śmierci)
11:00 +Warsiński Aleksander (24 rocz. śmierci),++rodzice z Obojga stron, +Jarosław Warsiński (8 rocz. śmierci)
12:30 +Waleria(2 rocz. śmierci), +Henryk Kieda, ++ z rodzin: Kieda i Korowajczyk
12:30 +Mariola Wiszniewska
16:00 +Władysława Jachnicka (1 rocz. śmierci), +Józef Jachnicki (22 rocz. śmierci)
18:00 Za Parafian

PONIEDZIAŁEK 10.02.2020.
07:00 W intencji Jakuba z okazji 1 rocznicy urodzin
09:00 +Anna Szastków (34 rocz. śmierci)
18:00 ++ z rodziny Neryngów: Antonina, Michał, Teresa, Marcin, Krystyna, Aurelia

WTOREK 11.02.2020.
07:00 +Konstanty Ryzwanowicz (6 rocz. śmierci)
07:00 +Leokadia Zając (miesiąc po śmierci)
09:00 W intencji chorych
18:00 Rodzice po stracie

ŚRODA 12.02.2020.
07:00 +Bogdan Markiewicz (miesiąc po śmierci)
09:00 +Jerzy Malinowski, ++ rodzice z Obojga stron
18:00 Nowenna

CZWARTEK 13.02.2020.
07:00 +Aleksander
09:00 +Jerzy Tarnogórski, ++rodzice i rodzeństwo
18:00 ++Wilhelmina, Dorota, Franciszek, Stanisław Rowdanik

PIĄTEK 14.02.2020.
07:00 +Brabara Reszke (7 rocz. śmierci), ++rodzice Obojga stron
09:00 W intencji Anny i Tomasza z okazji 26 rocznicy małżeństwa
18:00 +Czesława Sandura (19 rocz. śmierci) , ++ z rodziny Sandura: Helena, Józef i Józefa

SOBOTA 15.02.2020.
07:00 +Jerzy Malinowski, ++rodzice Obojga stron
09:00 +Irena Furdyna
18:00 +Tadeusz Zakrzewski (12 rocz. śmierci), +Janina Skóra, ++rodzice z Obojga stron i wszystkich z rodziny

NIEDZIELA 16.02.2020.
07:30 +Stanisław Kuźmiński (17 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
09:30 +Andrzej Leoniak (1 rocz. śmierci)
11:00 +Weronika Paszkowska (12 rocz. śmierci), ++Stanisław i Mieczysław, ++rodzice z Obojga stron
12:30 Za Parafian
16:00 +Michał Górniak (1 rocz. śmierci), +Anna Górniak (24 rocz. śmierci)
18:00 +Stanisław Łukaszewicz (1 rocz. śmierci), ++z rodziny Łukaszewicz

PONIEDZIAŁEK 17.02.2020.
07:00 Dziękczynna za 30 lat małżeństwa
09:00 +Jan Apanowicz
18:00 PWMW

WTOREK 18.02.2020.
07:00 +Sławiński Józef
09:00 O zgodę między braćmi
18:00 +Dariusz Zaborowski (11 rocz. śmierci), ++dziadkowie

ŚRODA 19.02.2020.
07:00 W intencji znanej Bogu
09:00 0 zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rafała
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 20.02.2020.
07:00 +Piotr Zahoroda (6 miesiąc po śmierci), ++z Rodziny
09:00 +Anna Romanów (1 rocz. śmierci)
18:00 +Irena Mucha (5 rocz. śmierci)

PIĄTEK 21.02.2020.
07:00 +Zdzisław Bieniek (miesiąc po śmierci)
09:00 +Janina Śledź (7 rocz. śmierci)
18:00 +Władysław Łukowski (6 rocz. śmierci), +Mirosław Łukowski (1 rocz. śmierci),
++Iwona, Andrzej, Maria, ++rodzice z Obojga stron
18:00 +Justyna Reginiewicz (3 rocz.śmierci)

SOBOTA 22.02.2020.
07:00 +Krystyna Wierzbicka (miesiąc po śmierci)
07:00 +Waleria Błaszczak (miesiąc po śmierci)
09:00 +Leopold Pieńkos, ++rodzice Obojga stron
18:00 +Henryk Studziński (16 rocz. śmierci), +Stanisław, ++Rodzice

NIEDZIELA 23.02.2020.
07:30 +Gajda Stanisław (31 rocz. śmierci), ++rodzin: Gajdów i Filipowskich
09:30 +Wiktor Dębowski (35 rocz. śmierci), ++ z rodzin: Moch i Dębowskich,
+Benedykt Pawłowski, +Halina Kowalska
11:00 +Jan Pyrzyński (7rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
12:30 +Józef Dawidzik (24 rocz. śmierci), +Tadeusz Jarosz (6 rocz. śmierci)
16:00 +Michał Dąbrowski (7 rocz. śmierci), +Paulina Dąbrowska, +Kazimierz Małaczek
18:00 +Witold Rapiej (6 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK 24.02.2020.
07:00 +Marianna Ciosk (miesiąc po śmierci)
09:00 +Władysław Zawadzki
18:00 ++Stanisław i Janina Kuzioła

WTOREK 25.02.2020.
07:00 +Jan Komorowski (miesiąc po śmierci)
09:00 O nowe święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne oraz o umocnienie darami Ducha Świętego dla księży posługujących
18:00 +Marta Mroczkowska (3 rocz. śmierci), +Kazimierz Malinowski (5 rocz. śmierci)

ŚRODA 26.02.2020.
07:00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
09:00 +Julian Stankiewicz (4 rocz. śmierci)
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 27.02.2020.
07:00 W intencji Władysława o pomyślne rozwiązanie sprawy i dobrą spowiedź
09:00 CUDOWNY MEDALIK O dobre przeżycie Wielkiego postu i zdrowie o błogosławione święta wielkanocne oraz za wszystkich noszących medalik
18:00 +Zofia Kuszyńska (4 rocz. śmierci), ++Józef i Marianna

PIĄTEK 28.02.2020.
07:00 +Horst Zygfryd (miesiąc po śmierci)
09:00 ++Edward i Zofia Majchrzak, ++Adam, Stanisława Majchrzak, +Danuta Majchrzak, ++Zofia, Wacław, Witold Kowalscy, ++Jan, Waleria Mroczek, +Teresa Pawlisz, ++Wincenty i Karolina Polak
18:00 +Anna Ponczek (od współpracowników z ELDY)
18:00 +Józef Paszkowicz

SOBOTA 29.02.2020.
07:00 +Leontyna Walaszczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 +Wiesław Malinowski, ++dziadkowie z obojga stron
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Mariusza z okazji 28 rocznicy ślubu o boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18:00 +Klara Kołosowska (20 rocz. śmierci), +Bronisław Kołosowski, ++ z rodziny Kołosowskich i Kondratowicz

POLECANE STRONY
MEDIA