Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
ZAGŁOSUJ NA PROJEKT 16 - RENOWACJA TARCZ ZEGARA
16 - 02
2020

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT 16 - RENOWACJA TARCZ ZEGARA

Popieramy projekt „Renowacja trzech tarcz zegara na wieży kościoła pw. Narodzenia NMP w Szczecinku”, w ramach budżetu obywatelskiego. Nasz projekt ma nr 16. Czas głosowania to 3-23 lutego.

więcej

archiwum aktualności

IX Dni Kultury Chrześcijańskiej 2019

W Szczecinku trwają IX Dni Kultury Chrześcijańskiej.

  • W czwartek 7 listopada o godz. 18.45 w naszym kościele odbędzie się konferencja poświęcona kapłaństwu, którą wygłosi ks. dr Piotr Pękul.

  • Wcześniej o godz. 18.00 będziemy się modlić podczas wieczornej Mszy św. o liczne i święte powołania kapłańskie.

  • W niedzielę 10 listopada w naszym kościele o godz. 12.30 będziemy się modlić w intencji śp. ks. Jana Lisa w 40. rocznicę jego śmierci, a po Mszy św. zostanie odsłonięta pamiątkowa tablica, natomiast wieczorem o godz. 19.00 koncert upamiętniający śp. ks. Jana Lisa w wykonaniu Zespołu "TRIM".

  • Również w niedzielę o godz. 15.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego odbędzie się spotkanie autorskie z o. Romanem Bieleckim i Katarzyną Kolską, którzy są autorami książki "Po co światu mnich".

  • Dni Kultury Chrześcijańskiej zakończą się 12 listopada o godz. 17.00 wystawą fotografii w Muzeum Regionalnym poświęconej ks. Janowi Lisowi i połączonej z promocją książki "Z Gródka Jagiellońskiego przez Okonek do Szczecinka" autorstwa ks. dr Andrzeja Targosza.

    Koncert TRIM

 

POLECANE STRONY
MEDIA